FAQ

Platforma zostata stworzona dla instruktorów i kursantów.

Kursanci moga podnieść swoje kwalifikacje oraz uzyskac certyfikat ukonczenia kursu, natomiast Instruktorzy otrzymuja narzedzie do przeprowadzania szkolen online.

Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w branży kosmetycznej.  Platforma została opracowana z myślą o osobach początkujących.Przy każdym kursie jest oznaczony stopień zaawansowania .

To proste, wystarczy zarejestrowaé sie na platformie – klikajac w prawym górnym rogu Zarejestruj sie

Po rejestracji uzyskasz dostep do panelu kursanta w którym bedziesz mieć  dostep do swoich kursów.

W trakcie pierwszych 12 miesięcy dostęp do platformy i twoich wykupionych kursowjest nieograniczony. Po upłynięciu 12 miesięcy masz możliwość przedłużenia dostępu do materiałów na platformie edukacyjnej w cenie 9,99€  miesięcznie lub 119 € zł za cały kolejny rok.

Do korzystania wystarczy połączenie internetowe, komputer lub urządzenie mobilne z przeglądarką internetową.

Tak, nauka odbywa się w formie online co oznacza, że możesz korzystać z platformy w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

W zakładce kursu znajdziesz informacje czy otrzymasz certyfikat Jeśli jest certyfikat dostępny to po zakończonym szkoleniu  i zdanym egzaminie samodzielnie wygenerujesz zaświadczenie oraz dyplom ukończenia kursu .

Wypełnij nasz formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą i prześlemy szczegóły współpracy.Możesz zamieścić na naszej platformie: pokaz zabiegowy, szkolenie produktowe lub wykład teoretyczny dotyczący Twojego patentu lub innowacji z dziedziny beauty. Po zarejestrowaniu się i uzyskaniu dostępu do pulpitu instruktora- będziesz poinstruowany krok po kroku jak ustawić konto .

Nie placisz nic za przystapienie do platformy jako Instruktor. Jedyne koszta jakie ponosisz to 20% kwoty od sprzedanego kursu.

W panelu Instruktora do którego uzyskasz dostep po rejestracji, w zaktadce Przychody zobaczysz wszystkie dochody jakie uzyskales ze sprzedanych kursów.

W kazdym momencie mozesz wybrac kwote która chcesz wyplacic . Twoje zarobione pieniadze laduja na Twoim koncie zapisanym w panelu max do 3 dni roboczych.